Nöbetçi Eczanem Gizlilik Politikası

Nöbetçi Eczanem uygulaması olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili tanımlamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur:

Kişisel Bilgilerin Paylaşımı : Nöbetçi Eczanem uygulaması herhangi bir verinizi kaydetmediği gibi; bunları da paylaşmaya muktedir değildir.

Log Dosyaları : Nöbetçi Eczanem uygulaması herhangi bir log dosyası tutmaz.

Çerezler : Nöbetçi Eczanem uygulaması kullanıcılarının verilerini kesinlikle saklamaz. Konum izni sadece haritada konumlandırma için kullanılmaktadır.

Dış Bağlantılar : Nöbetçi Eczanem uygulaması Admob reklamları aracılıyla dış bağlantılar sağlar. Bunlar uygulama için belirli aktivitelerde gösterilir. Kullanımı kullanıcının inisiyatifindedir.

Genel Şartlar

Nöbetçi Eczanem uygulaması kesinlikle herhangi bir verisinin doğruluğunu garanti etmez.

Uygulamada ki veriler çeşitli eczane odalarından ve belediyelerden günlük olarak alınmaktadır.

Bu gibi durumlardan oluşacak sorunlardan dolayı Nöbetçi Eczanem uygulaması sorumlu tutulamaz.

İletişim

Herhangi bir sorun yaşarsanız, herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa geliştiriciye başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bildirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir.

Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır. Geliştirici e-postası aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullananlar yukarıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılırlar.